CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Viyana
Ücret: 299 €
Rezervasyon Yap

Viyana 299 € ‘dan başlayan fiyatlarla…

3 Gece – 4 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL (Sabiha Gökçen) – VİYANA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Capavia kontuarında  buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları  ile Viyana’ya hareket,. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı … Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Klasik Müzik Konseri turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Mayerling & Seegrotte (Viyana Ormanları) ve  akşam ki Grinzing Meyhaneleri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bratislava & Budapeşte turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN VİYANA – İSTANBUL (Sabiha Gökçen)

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları  ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı‘na hareket, İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

İstanbul dışında diğer şehirlerden çıkış organize edilebilmektedir.

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)