CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

İstanbul’un en önemli, en renkli, en canlı yaşam, eğlence ve iş alanlarından Taksim’in tam ortasında. İstanbul’a ait ayrıcalıklı, şık bir mekan…  Şehrin gürültüsünden arınmış ancak metropol yaşamının tam kalbinde; ince, zarif ve özenle hazırlanmış  dekorasyonu ile sizi saracak otelimizde siz misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

İstanbul’un tüm güzellikleri ve konforu bu özel adreste sizleri bekliyor.

Taksim Life Hotel, İstanbul’un en merkezi noktalarından Taksim’de bulunmaktadır. Otelin bulunduğu konum itibarı ile şehrin eğlence ve kültür merkezlerinden Beyoğlu-İstiklal Caddesi ile yan yana olması önemini arttırmaktadır. Şehrin tarihi bölgeleri olan Ayasofya Müzesi ve Sultan Ahmet Camii’ne kolay ulaşım imkanı bulunmasının yanında gerek metro hatlarına yakınlığı gerekse eğlence, kültür-sanat, iş ve alış veriş merkezleri ile çok yakın olması Taksim Life Hotel’e ayrıcalıklı bir konum sağlamaktadır. Bu imkanlar size şehri zahmetsizce gezme olanağı tanıyacaktır.

Konaklama

Taksim Life Hotel’de; 5 Corner de Luxe oda, 3 Teras de Luxe oda, 14 adet özel dekore edilmiş standart oda ve misafirlerine avantajlı fiyatlarla konaklama yapabilme imkanı sağlayan 5 adet studio odası bulunmaktadır.

Otel odalarının tümünde rahatlığınız ve güvenliğiniz azami ölçüde düşünülmüştür. Bunun yanı sıra özel havalandırma tertibatı ile gün boyu misafirlerimizi zinde tutacak temiz havanın odalara verilmesi sağlanmıştır.

Yiyecek İçecek

Taksim Life Hotel bünyesinde yer alan ‘’ Cafe Life ‘’ sıcak atmosferi, dünya mutfaklarıyla zenginleştirilmiş menüsü, yöresel ürünlerle çeşitlendirilmiş zengin açık büfe kahvaltısı, özel aparatifleri ve kaliteli servis anlayışı ile Taksim’in yeni çekim merkezi olmaya hazır.

İstanbul’un kültür ve alış veriş merkezi olan İstiklal Caddesi ile yan yana olan ‘’  Cafe  Life ‘’usta aşçılar tarafından hazırlanmakta olan zengin menüsünü oldukça makul fiyatlarla sizlerin beğenisine sunmakta.

SPA & Wellness

Otel misafirlerimize özel olarak tasarlanmış olan hamam, sauna, macera duşu ve fitness ekipmanlarından oluşan mini Spamız otelimizde konaklayan misafirlerimize ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)