CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Taba Luxury Suites Hotel, 7/24 resepsiyon hizmeti sağlamaktadır. Deneyimli ve güleryüzlü ekibimiz, günün her saatinde size hizmet vermekten, seyahatinizin keyifli ve konforlu geçmesi için her detayı sizin için düşünmekten mutluluk duyacaktır. Tüm resepsiyon hizmetlerimiz ücretsiz olup, döviz işlemleriniz, İstanbul’da gerçekleştireceğiniz aktiviteleriniz için rezervasyon desteği, işlerinizi takip edebileceğiniz business center ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için danışmanlık servislerimiz, Resepsiyon tarafından sağlanmaktadır. 

İstanbul’un merkezi, nezih semtinde, huzur veren bir konumda bulunan Taba Luxury Suites, tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayabileceğiniz çeşitlilikteki merkezleri içerisinde barındıran, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Beşiktaş Bölgesi’nde bulunmaktadır. Şehrin merkezindeki otelimize çevresinde bulunan restoran ve kafelerde tüm yiyecek-içecek tercihlerinizi karşılayabilirsiniz. Suite’lerde bulunan mutfak ve ekipmanlarımız ile, kendi damak zevkinize uygun yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Konaklama

DELUXE DOUBLE ODA

(1-2 kişilik) Taba Luxury Suites Deluxe Double Oda, 30 m2 lik alanda, ferah ve lüks bir tasarıma sahiptir. Deluxe odalarımızda, çay/kahve makinesi, 32” LCD TV, uydu yayın sistemi, laptop boyutunda elektronik kasa, ütü ve ütü masası, klima sistemi, mermer zemin, tuvalet taharetliği, ücretsiz tuvalet malzemesi, pantalon askılığı, gardrop, oturma odası, duş, kablosuz el süpürgesi, saç kurutma makinesi ve yağmur duşu mevcuttur.

1 YATAK ODALI SUPERİOR SUİTE

(1-4 Kişilik) Taba Luxury Suites 1 Yatak Odalı Superior Aile Suitleri 70 m2 lik alana, açık mutfağa ve fransız balkona sahiptir. Geniş bir yatak odası, çift yataklı bir kanepe ve ferah bir oturma odasıyla 4 kişiye kadar misafirlerini ağırlayabilir.

1 Yatak Odalı Aile Suitlerimizde, açık mutfak, mobilyalı yemek salonu ve full dekorasyonlu bir yatak odası, lüks tasarımlı banyosu ile tüm mutfak gereçleri, yemek servisi setleri, 40” LCD TV, çay/kahve seti, laptop boyutunda elektronik kasa, ütü ve ütü masası, ücretsiz tuvalet malzemesi, saç kurutma makinesi ve yağmur duşu mevcuttur.

2 YATAK ODALI PRESİDENTİAL SUİT

(1-6 Kişilik) Taba Luxury Suites 2 Yatak Odalı Presidential Aile Suitleri, en büyük suitlerimiz olup 80 m2 alana, açık mutfak ve fransız balkona sahiptir. Geniş bir yatak odası, ikinci bir misafir odası, iki ayrı çift yataklı kanepesi ve ferah oturma odasıyla 6 kişiye kadar misafirleriniz ağırlamaktadır. Presidential Suitlerimizde, açık mutfak, yemek bölümü, 1 tam mobilyalı çift kişilik yatak odası, 1 tam mobilyalı tek kişilik yatak odası, full dekorasyonlu yemek bölümü, lüks tasarımlı banyosu ile tüm mutfak gereçleri, yemek servisi setleri, 40” LCD TV, laptop boyutunda elektronik kasa, ütü ve ütü masası, ücretsiz tuvalet malzemesi, saç kurutma makinesi ve yağmur duşu mevcuttur.

VIP SUİT

Taba Luxury Suites VIP Suitleri, 70 m2 alana sahip olup, modern tasarımı ve oda içerisindeki hidromasaj özellikli jakuzisi ile en özel ve romantik odalarımızdır. Geniş ve ferah terası, değerli misafirlerimize panaromik bir şehir manzarası sunmaktadır. VIP Suitlerimiz, özellikle balayını kusursuz geçirmek isteyen yeni evli çiftlerimiz için, sunduğu VIP servis ile lüks konaklama anlayışına mükemmel bir yorum getirmektedir.

ŞEHİR MANZARALI EXECUTİVE SUİT

Taba Luxury Suites Executive Suitlerimiz, 50 m2 alana, teras ve jakuziye sahip olup, değerli misafirlerine muhteşem bir şehir manzarası sunmaktadır. Modern tasarımlı odamızda, oturma alanı, hidromasaj özellikli spa banyosu, çay/kahve makinesi, minibar, 52” LCD TV, uydu yayın sistemi, laptop boyutunda elektronik kasa, ütü ve ütü masası, klima sistemi, mermer zemin,tuvalet taharetliği, ücretsiz tuvalet malzemesi, pantalon askılığı, gardrop, oturma alanı, yağmur duşu, kablosuz el süpürgesi, banyoda saç kurutma makinesi mevcuttur.

Yiyecek İçecek

Bona Fide Restaurant ve Lobby Bar, Uluslararası, Akdeniz ve Türk Mutfağı’nın en seçkin tatlarını içeren zengin A-la Carte menüsüyle tüm gün yemek ve lounge bar hizmeti vermektedir.

Toplantı ve Seminer

Taba Luxury Suites Toplantı Salonları, özellikle iş seyahatinde bulunan ve İstanbul’da toplantı oteli ihtiyacı olan misafirlerimizi bekliyor. Otelimizde bulunan iki adet toplantı salonumuzda, isteğinize özel değişik dizaynlarda yerleşim sağlanabilir, böylelikle İstanbul’da gerçekleştireceğiniz toplantı ve etkinliğiniz için en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Tercihinize göre, Blok düzen, U düzen, tiyatro ve sınıf düzeni tasarımlarımız sizin kullanımız için hazır olacak. Toplantı salonlarında tüm toplantı ve seminer ihtiyaçlarınızı karşılayacak teknik ekipmanlar mevcuttur. Toplantı salonların kullanımı ekstra ücrete tabidir.

Fuaye

Taba Luxury Suites misafirleri için fuaye ile toplantı salonları birleştirilerek, kahve araları, kokteyller ve yemek servisi için çoklu kullanım fonksiyonuna sahip geniş bir alan yaratılabilmektedir. Fuaye alanımız, sergi ve sunum etkinlikleriniz için de uygundur. Fuaye alanımızın kullanımı,misafirlerimiz için ücretsizdir. Catering servislerimiz, ekstra ücrete tabidir.

İnternet Ofisi

Taba Luxury Suites içerisindeki Internet ofisimizin kullanımı, misafirlerimiz için ücretsizdir. Misafirlerimiz, istedikleri zaman, son teknolojiye sahip bilgisayarlarımız, çoklu-fonksiyon özellikli yazıcı ve tarayıcımızı kullanabilmektedirler. Internet ofisimiz, yüksek hızlı ve limitsiz erişim sağlayan internet sistemiyle misafirlerimizin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Toplantı Hizmetleri

Misafirler, toplantıları süresince Business Center’dan faydalanabilir, faks ve fotokopi hizmetlerimizi ücretsiz olarak kullanabilirler. Taba Luxury Suites olarak tüm teknik servis desteği tarafımızdan sağlanacaktır. Talep edilen ekstra toplantı ekipmanları, catering servisi ve ekibi ekstra ücrete tabidir. İş toplantılarınızda da Taba Luxury Suites & Hotel’in farkını hissedeceksiniz.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)