CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Selanik-Atina-Kavala
Ücret: 299 €
Rezervasyon Yap

Selanik-Atina-Kavala 299 €’dan başlayan fiyatlarla…

5 Gece – 6 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN – İSTANBUL – SELANİK

Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden saat 21.00 de, Küçükçiftlik Parkı önünden saat 22.00 de Özel otobüsümüz ile Selanik’e hareket.Tekirdağ yolu ile İPSALA GÜMRÜK KAPISINA(Kipi) varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Evros Bolgesine giris yaparak yolumuza devam ediyoruz. Alexandropouli (Dedeagac), Komotini (Gumulcine), Xanthi (Iskece), Kavala uzerinden 625 km olan yolculugumuz yaklasik 11 saat surecek.

2.GÜN – SELANİK

Sabah SELANİK’e varış sonrası yapılacak olan panoramik şehir turunda Görülecek yerler arasında Atatürk’ün evi,sahil şeridi, Fuar alanı , Döner Kule, Selanik Kalesi ve panoramik olarak Osmanli ve Bizans eserleri yer almaktadır. Yunanistan in en buyuk kilisesi olan Aya Dimitros u ziyaret ettikten sonra kisisel aktiviteler icin serbest zaman. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme.Akşam arzu eden misafirlerimiz guzel bir buzuki muzigi ve sirtaki esliginde alinacak ekstra Yunan Tavernasında akşam yemeğine katilabilirler.Geceleme otelimizde.

3.GÜN – SELANİK-ATİNA (470 Km)

Sabah kahvaltı sonrası odaların bosaltilmasi ve Larissa, Lamia yolu uzerinden Atina’ya hareket. Yaklasik 7 saatlik bir yolculugun ardindan Atina ya varis ve panoramik sehir turu (sehir turumuz varis saatimize bagli olarak bir sonraki gun yapilabilmektedir). Panoramik sehir turumuzda Agora, Zeus Tapinagi, Acropolis (giris ucretlidir), Parlamento Binasi (Askerlerin nöbet degisimi), Syntagma-Omonia Meydanlari, Cumhurbaskanligi Sarayi, Basbakanlil Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou Bulvarlari, Ulusal Kutuphane ve Akademi universitesi gorulecek yerler arasindadir. Tur sonrasi otelimize transfer ve yerlesme. Akşam arzu edenler ile ekstra olarak yapılacak olan PLAKA’DA içkili programlı ve yemekli Yunan Tavernası turu.  Geceleme otelimizde.

4.GÜN – ATİNA (KORINTH)

Sabah kahvaltı sonrası alisveris ve kisisel aktiviteler icin serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Korinth Kanali Turuna katilabilirler (25 Euro) .Geceleme otelimizde.

5.GÜN – ATİNA-KAVALA

Sabah erken alinacak kahvaltı sonrası odalarin bosaltilmasi ve Kavala’ya hareket.Varisimiza istinaden yapilacak panoramik Kavala sehir turunda Kavalali Mehmet Ali Pasa heykeli ve evi gorulecek yerler arasindadir. Tur sonrasi otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

6.GÜN KAVALA-İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odalarin bosaltilmasi  ve Istanbul a hareket. Dedeagac uzerinden Ipsala ya varis. Gumruk ve pasaport islemleri ardindan Yunanistan free shop unda serbest zaman ve Turk sinirina gecis. İstanbul’a varış. Gezimizin sonu.

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)