CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Roma
Ücret: 299 €
Rezervasyon Yap

Roma 299 €’dan başlayan fiyatlarla…

3 Gece – 5 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN – İSTANBUL – ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Capavia yetkilileriyle saat 01:45’te buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Freebird Havayolları özel seferi ile saat 03:50’de Roma’ya hareket. 05:10’da inişimizi takiben özel otobüslerimiz ile yapılacak panoramik Roma şehir turunda; Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuele Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti’nin kült merkezi St.Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN – ROMA (NAPOLI – POMPEI)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu edenler ile tam gün ekstra tipik İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı’nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Geceleme otelimizde.

3.GÜN – ROMA (FLORANSA TURU)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Floransa turuna cıkıyoruz. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’ya varış ve yapılacak olan şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

4.GÜN – ROMA (CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ)

Sabah kahvaltı sonrası saat 10.00’da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük outletinde ucuz alışveriş fırsatı ve Roma dışındaki göl kıyısı sayfiye yerlerinin görüleceği turumuza katılabilirler. Tur sonrası Roma Havalimanı’na transfer.

5.GÜN ROMA – İSTANBUL

Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Freebird Havayolları özel seferi ile saat 01:55’te İstanbul’a hareket. 05:05’te varış ve turumuzun sonu

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)