CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Prag
Ücret: 299 €
Rezervasyon Yap

Prag 299 €’dan başlayan fiyatlarla…

3 Gece – 4 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL (Sabiha Gökçen) – PRAG

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Capavia kontuarında saat 06:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonraTravel Service QS 4397 nolu seferi ile saat 08:30’da Prag’a hareket, saat 10:00’da varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüslerimizle şehir turu. Görülecek yerler; Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı… Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Vltava nehrinde yemekli tekne gezisi turuna katılma imaknı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tam günlük öğle yemekli Karlovy Vary ve akşam ki ekstra Çek Gecesiturlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Dresden ve akşam ki ekstra Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PRAG – İSTANBUL (Sabiha Gökçen)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için yarım günlük ekstra Terezin Nazi Kampı turuna katılma imkanı. Akşamüzeri havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Travel Service QS 4396 nolu seferi ile saat 20:00’de İstanbul’a hareket, saat 23:30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)