CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Paris
Ücret: 499 €
Rezervasyon Yap

Paris 499 €’dan başlayan fiyatlarla…

3 Gece – 4 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL – PARİS

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Capavia Kontuarı önünde saat 10:30’da buluşma. Türk Hava Yolları’nın TK1819 seferi ile saat 12:40’da Paris’e hareket. Yerel saat ile 15:20’de Paris’e iniş. Paris’e varışımıza takiben özel otobüsümüz ile yapılacak panoramik Paris şehir turunda; Louvre Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Chams Elysees,Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN PARİS (EIFFELL KULESİ & SEINE NEHRi & RESSAMLAR TEPESİ – PARIS BY NIGHT & LIDO SHOW)

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Eiffel Kulesi, Seine Nehri, Ressamlar Tepesi Turu`na katılabilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris By Night & Lido Show Turu`na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PARİS (DISNEYLAND TURU)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, alışveriş imkanı. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenen Disneyland Turu`na veya rehberimiz tarafından tavsiye edilebilecek diğer turlara  katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PARİS – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası saat 10:00’a kadar odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saatte havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK1820 seferi ile saat 16:20’de İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı’na hareket ve yerel saat ile 20:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)