CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Yıl boyunca misafirlerine “Privileged Life” konseptinde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen otelcilik anlayışı, alışılmışın dışında, şık, etkileyici, doğaya saygılı, farklı bir mimari tasarım ile bütünleşmiştir. Muhteşem deniz ve dağ manzarası ile müthiş çam ağaçları tarafından süslenen Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa, “Maksimum Mutluluk” ilkesi ile Akdeniz doğasını, ‘kişiye özel’ hizmetleriyle birleştirmektedir.

Konaklama

STANDARD ROOM
Çam ormanının içerisinde bulunan ana bina & bahçede yer alan standart odalarımızda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 LED televizyon bulunmaktadır. Balkon veya teraslı odalarımız bahçe veya havuz manzaralıdırlar.

SUPERIOR ROOM 
Çam ormanının içerisinde bulunan superior odalarımızda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 LED televizyon bulunmaktadır. Balkon veya teraslı odalarımız deniz, bahçe, veya havuz manzaralıdırlar.

FAMILY ROOM 
Çam ormanının içerisinde bulunan aile odalarımızda; 2 yatak odası, 1 banyo ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Balkon veya teraslı odalarımız, bahçe veya havuz manzaralıdırlar.

GARDEN LAGOON VILLA 
Çam ormanının içerisinde bulunan Garden & Lagoon Villa’larımızda; 1 yatak odası, 1 banyo, 2 sofa ve 1 LED televizyon bulunmaktadır. Villalarımız teraslı olup, bahçe veya havuz manzarasına sahiptirler. Bu villalarımızda, yalnızca yetişkin (18 yaş ve üstü) misafirlerimizin konaklaması mümkündür. Çocuk konaklaması mümkün değildir.

LAGOON BEACHFRONT VILLA 
Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Beachfront Villa’larımızda; 1 yatak odası, 1 banyo, 1 sofa ve 1 LED televizyon bulunmaktadır. Çift teraslı olan bu villalarımız sahil tarafında, direkt deniz ve havuz manzarasına sahiptirler. Bu villalarımızda, yalnızca yetişkin (18 yaş ve üstü) misafirlerimizin konaklaması mümkündür. Çocuk konaklaması mümkün değildir.

LAGOON DE LUXE SUITE 
(10 Deniz/Havuz + 8 Havuz/Havuz + 22 Havuz/Bahçe) Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Deluxe Suite’lerimizde; teraslı 1 yatak odası, teraslı 1 oturma odası, mutfak köşesi, 1 banyo ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite’lerimiz, bahçe, havuz veya deniz manzaralıdırlar.

LAGOON FAMILY SUITE 
Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Family Suite’lerimizde; teraslı 2 yatak odası, 2 banyo ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite’lerimiz bahçe ve havuz manzarasına sahiptirler.

LAGOON DELUXE FAMILY SUITE
Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Deluxe Family Suite’lerimizde; teraslı 2 yatak odası, 1 oturma odası, 2 banyo, mutfak köşesi ve 3 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite’lerimiz bahçe, havuz manzarasına sahiptirler ve sahilde ücretsiz pavilyonları mevcuttur.

LAGOON LUXURY VILLA 
Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Luxury Villa’larımızda; 2 yatak odası, 2 banyo, 1 oturma odası, 1 oturma grubu ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Geniş teraslı villalarımız, bahçe, havuz manzarasına sahiptirler ve sahilde ücretsiz pavilyonları mevcuttur.

DELUXE BEACHFRONT SUITE
Çam ormanının içerisinde ve sahilde bulunan Deluxe Beachfront Suite’lerimizde; 1 yatak odası, 1 oturma odası, 1 banyo, mutfak köşesi, geniş teras ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite’lerimiz bahçe manzaralıdırlar ve sahilde ücretsiz pavilyonları mevcuttur.

GRAND DELUXE BEACHFRONT SUITE
Çam ormanının içerisinde ve direkt sahilde bulunan Grand Deluxe Beachfront Suite’lerimizde; 2 yatak odası, 1 giyinme odası, 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak köşesi, 2 banyo, 3 LED televizyon ve çok geniş 2 teras bulunmaktadır. Bu suitelerimizin kendine özel havuzu mevcuttur. Özel “butler” hizmeti verilmektedir. Suite’lerimiz direkt deniz ve havuz manzaralıdırlar.

ROYAL DUBLEKS BEACHFRONT VILLA 
Çam ormanının içerisinde ve direkt sahilde bulunan Royal Duplex Beachfront Villa’larımızda; alt katta 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak köşesi, tek kişilik yatak odası ve 1 banyo mevcuttur. Üst katta 2 yatak odası ve 2 banyo bulunmaktadır. Villalarımızda ayrıca 3 teras ve 4 LED televizyon bulunmaktadır. Bu villalarımızda “butler” hizmeti verilmektedir. Villalarımız deniz ve havuz manzaralıdırlar.

VILLA NIRVANA 
Çam ormanının içerisinde ve direkt sahilde bulunan dubleks Villa Nirvana’ da; alt katta, 2 yatak odası, giyinme odası, 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak köşesi ve 2 banyo mevcuttur. Üst katta 2 yatak odası, 1 giyinme odası, 2 banyo bulunmaktadır. Villamızda ayrıca 2 teras, kendine özel havuz, jakuzi, buhar odası, hamam, sauna ve 6 LED televizyon mevcuttur. Villa Nirvana’ da özel “butler” hizmeti verilmektedir. Villamız direkt deniz ve havuz manzaralıdır.

Otel Özellikleri
Yüksek hızlı Internet
Havalandırma
Havuzlar
Çocuk Bakımı
Fitness
Kahvaltı
Otopark
Pet
Spa
Saç Kurutma
Bahçe
Izgara / Barbekü
Mutfak
Bar
Oturma Odası
TV
Buzdolabı
Mikrodalga
Çamaşır
Room service
Kasa
Oyun Bahçesi
Konferans Salonu

Oda Özellikleri
İklimlendirme
Havalandırma
Telefon
Minibar
Uyandırma servisi
Housekeeping
Banyo
Saç Kurutma
Makyaj Aynası
Duş
Uydu TV
Manyetik Kapı

Yiyecek İçecek

Restaurantlar

CARETTA RESTAURANT
SNACK
OCTOPUS BALIK RESTAURANT
İTALYAN RESTAURANT
TÜRK RESTAURANT

Barlar

VITAMIN BAR
LOBBY BAR
BEACH BAR
POOL BAR
GARDEN KOKTEYL BAR
DİSKO
PATISSERIA BAR
MINI BAR SOFT İÇECEKLER VE SU

Aktiviteler

Gün boyu animasyon aktiviteleri, profesyonel gruplar tarafından hazırlanan akşam gösterileri, canlı müzik (haftanın belirli günlerinde) ve disko. Akrobasi, Dans şovları, Gölge tiyatrosu, İllüzyon, Uzakdoğu gösteri grupları, Afrikalı gösteri grupları, Türk Halk dansları..

Diğer Hizmetler: Çocuklarımız için (4–12 yaş) özel çocuk havuzu ve mini kulüp, gölgelikli çocuk oyun parkı, gençler için oyun alanları mevcuttur. Kapalı havuz 01.Nisan-31.Ekim tarihleri arası ısıtma yapılmamaktadır.

Su Sporları
Eğlence
Çocuk Kulübü
Havuz & Sahil

SPA & Wellness

SPA
Banyo ve hidra terapisi (Bitki ve çiçek terapisi, yosun banyosu, aroma hidroterapi, su altı masajı)
Vücut bakımı (Yosun bakımı, çamur bakımı, vücut peelingi, selülit bakımı)
Masaj Odası (Dinlendirici ve gevşetici masaj, sıcak taş terapisi, aroma terapi, shiatsu, reiki, reflexology, vücut fırça masajı, Thai ayak masajı, Osmanlı masajı, Thai masajı, Hint baş masajı)
Cilt bakım ünitesi (Klasik ve özel cilt bakımları, aroma terapi)

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)