CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Otel, İstanbul’un en önemli merkezlerine olan yakınlığı ile, kısa sürede ulaşım kolaylığını sizlere yaşatabilecek bir noktada Şişli ilçesinde, Nişantaşı – Fulya bölgesinde yer almaktadır.

Bu modern otel, popüler Nişantaşı ve Fulya semtlerinde, Taksim Meydanı’na ve Dolmabahçe Sarayı’na yakın konumda yer almaktadır.

Konaklama

Mim Hotel, profesyonel, güler yüzlü hizmetler ve konforlu odalar sunmaktadır. Otel hareketli ve eğlenceli bir ortama sahiptir.

Engelli odasından business odaya, standart odadan köşe odaya, triple odadan, connection odalara kadar pek çok alternatife sahip otelimiz her türlü konaklama tercihinize yanıt verebilmektedir.

Standart Oda

Business Oda

Köşe Oda

Triple Oda

Bağlantılı Oda

Engelli Odası

Yiyecek İçecek

Otel bünyesindeki 120 kişilik Restaurant Gaudi’de Türk ve dünya mutfaklarından yemeklerin yanı sıra şefin özel menüsü sunulmaktadır. Şehirde yorucu bir günün ardından, Barça Bar ve Teras Kafe’de serinletici içecekler ve hafif yemekler eşliğinde dinlenebilirsiniz.

Aktiviteler

Tesise 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Osmanbey Metro İstasyonu, şehrin tüm bölgelerine kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ise tesise 1,3 km uzaklıktadır.

Toplantı ve Seminer

toplanti_chart

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)