CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Kendine ait bir plajı olan bu otel, Kaş’taki kayalık bir tepede yer almaktadır. Akdeniz’e bakan otelde açık yüzme havuzu ve spa küvetli havuz vardır. Tüm odalar balkonludur.

Otel, Kaş’ın merkezine araçla 8 dakikalık mesafededir. Otel bünyesinde ücretsiz otopark da yer alır.

Konaklama

DENİZ CEPHELİ ODALAR

30-40 metrekare olup, 2 adedi iki tek kişilik yataklı, 6 adedi ise çift kişilik yataklıdır.

DENİZ CEPHELİ DELUXE BALAYI SUİTLERİ

80 metrekare olup, jakuzili ve şöminelidir.

DENİZ CEPHELİ DELUXE SUİTLER

80 metrekare olup, 2 yatak odası ve 1 oturma odasına sahiptir. Her bir suit 3 kişiliktir.

BAHÇE MANZARALI ODALAR

30 metrekare olup, 4 adettir. Her biri çift kişilik yataklıdır.

BAHÇE MANZARALI SUİTLER

Aktiviteler

Konuklar olimpik havuzda yüzebilir veya denizde şnorkelli yüzmenin keyfini çıkarabilir. Lukka’nın 24 saat hizmet veren tur masası rafting ve kano turları, yamaç paraşütü veya safari gibi aktiviteler düzenlemenize yardımcı olabilir.

SPA & Wellness

Stres, yaralanma ve duruş bozuklukları gibi nedenlerden dolayı bedeninimizde ağrı ve gerginlikler oluşur. Masaj tedavisi bu tür rahatsızlıkların giderilmesinde kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir ve ağrısız, sağlıklı bir yaşam sürmemizi sağlar.

Masaj, kaslardaki gerginliği azaltırken, kan dolaşımınızı hızlandırır, eklemleri açarken, ağrılarınızı hafifletir ve tüm bedeninizi rahatlatarak stresten arındırır.

Masözümüz Esin eğitimini Thailand ve Hindistan da almıştır. Yer yatağında ve yağ kullanmadan uyguladığı masajında enerji meridyenleri ve noktaları üzerinde uygulanan baskı ve çeşitli esnetme hareketleri gibi Thai masajı teknikleri ve reiki enerji çalışmasını birlikte kullanmaktadır. Masajı hem rahatlatıcı hem de tedavi edici özellikler içermektedir.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)