CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Londra
Ücret: 649 €
Rezervasyon Yap

Londra 649 €’dan başlayan fiyatlarla…

3 Gece – 4 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL – LONDRA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Capavia Kontuarı önünde saat 05:00’de  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları`nın TK1981 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:00’de Londra’ya (Gatwick Havalimanı) hareket. Saat 09:05’de varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik şehir turumuzda; Big Ben, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Leicester Square, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Madame Tussaud Müzesi görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN LONDRA (OXFORD & BICHESTER OUTLET TURU – ROYAL BANQUET)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford – Bichester Outlet Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasinda da ünlü markaların outletlerini bulabileceginiz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstraolarak düzenlenecek olana Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

3.GÜN LONDRA (LONDON EYE & LONDON DUNGEONS & MADAME TUSSAUD TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & London Dungeons & Madam Tussaud Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Londra Zindanları’nda korku tüneli görme ve son olarak da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussaud Müzesi’ni gezme fırsatı bulacaksınız. Geceleme otelimizde.

4.GÜN LONDRA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından en geç saat 10:00`a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Gatwick Havalimanı’na transfer. Türk Hava Yolları’nın  TK1998 sayılı seferi ile saat 17:10’da İstanbul’a hareket. Saat 23:00`de varış ve gezimizin sonu.

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)