CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Kaş’ın merkezine ve sahile yakın mesafede yer alan bu konuksever aile oteli, güzel bir doğa ile çevrili olup 2013 yılında yenilenmiştir. Tesis, samimi bir ortamda temiz ve rahat odalar sunar.

Konaklama

Otelin küçük ölçekli olması sayesinde konuklara özel ilgi gösterilebilmekte, personelin ayrıntılara gösterdiği özen ve memnuniyet yaratma arzusundan tüm konuklar yeterince faydalanabilmektedir. Odalar ve ortak alanlar rahatınız düşünülerek döşenmiştir. Otelin rahat atmosferi kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacaktır.

Yiyecek İçecek

Terrace Bar

Muhteşem deniz manzarası eşliğinde zengin içecek ve snack çeşitleri ile 09:00 / 03:00 saatleri arasında hizmetinizde olan teras barda akşam güneşini batırmayı ve o vazgeçilmez güzelliği yaşamanızı tavsiye ediyor.

Lobby Bar

Misafirlere Otelin loby`sinde saat 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermekte.

Terrace Restaurant 

Otelin terasında denize tamamen hakim bir yerde 08:00 / 24:00 saatleri arasında kahvaltı ile başlayan günde akşam yemeği bitimine kadar 50 kişilik kapasitesi ile hizmet veriyor. Sabah kahvaltıları açık büfe şeklindedir. Ayrica alakart olarak da müşterilere hizmet vermekte.

Aktiviteler

Güne panoramik manzaralı terasta servis edilen doyurucu kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Ayrıca gününüzün geri kalanını burada denize bakarak planlayabilirsiniz. Kaş’ın içinde bir yürüyüşe çıkıp bu küçük balıkçı kasabasının bozulmamış atmosferini tecrübe edebilirsiniz. Öğleden sonra mükemmel plajlardan birinin açıklarında sıcak ve temiz sularda şnorkelli yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)