CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

İstanbul’un Taksim bölgesinde konumlanmış Grand Öztanık Hotel, İstiklal Caddesi’nin hareketliliğine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ücretsiz internet erişimi ve uydu TV içeren odalar sunmaktadır. Oteldeki tesisler arasında bir sağlık kulübü de vardır.

Konaklama

193 Oda Toplam
176 Standart Oda (3 Connection Oda)
3 Boğaz Junior Suite
8 Suite
1 King Suite
2 Engelli Odası
 
Balkonlu oda katı ve sigara içilmeyen katı ile sizleri memnun etmenin gayreti içerisindeyiz. Ayrıca odalarımızda saç kurutma makinesi, direkt telefon, özel küvetli banyo, TV, minibar, klima direkt internet bağlantısı ve kasa bulunmaktadır.
 

Yiyecek İçecek

Dünya Mutfaklarından örneklerin sunulduğu Mango Restaurant ve içeceklerinizi yudumlarken yeni dostluklara adım atacağınız Safari Cafe-Bar sizleri bekliyor. Dış mekan tercih eden misafirler için de yeni açılan Cafe’de, otelin girişinde zengin menü seçenekleri ile hizmet vermekte.

Aktiviteler

Konuklar sağlık kulübünün kapalı havuzunda ya da geleneksel Türk hamamında dinlenip stres atabilirler. Masaj hizmetleri de sunulmaktadır.

Otelin tur masasındaki personel, İstanbul gezileri düzenleyebilir. Dolmabahçe Sarayı 1,3 km uzaklıktadır.

Toplantı ve Seminer

Kurumsal misafirlerin, toplantı, eğitim, seminer, konferans organizasyonlarının yanı sıra düğün, parti organizasyonları için düşünülmüş balo ve toplantı salonları eksiksiz hizmet anlayışıyla dizayn edildi. 120m2’den başlayıp, 320 m2’ye kadar değişen ölçülerde, 2 adedi gün ışığı alan toplam 3 üstün teknik donanımlı toplantı salonlarımız iş toplantılarınız, eğitim, seminer ve konferanslarınız için ideal özelliklere sahiptir. Toplantı organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm büro malzemelerini eksiksiz bulacak ve internet bağlantısı, dijital perde, uzaktan kumandalı projeksiyon ünitesi ve ekstra teknik ekipmanları da kullanabileceksiniz. 

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)