CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Nisan 2002 tarihinde faaliyete geçmiş olan otel, Anadolu yakasının ilk “Business class” oteli olarak sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul’un yoğun iş merkezlerinden Kadıköy semtinin tam kalbinde İTÜ-İnşaat Fakültesi Geoteknik AnaBilim Dalı tarafından zemin yoklaması yapılmış ve depreme maksimum dayanıklılık standartlarında inşaa edilmiş, bu bölgede büyük bir ihtiyacı karşılamakta olan otelimiz, siz değerli misafirlere, gerçek 4 yıldız kalitesi sunuyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Konaklama

Odalar, tatil veya iş amaçlı gelen konuklarımızın rahat edebilmeleri için, özenle hazırlanmış olup konfor, güvenlik ve ileri teknoloji standartları ile donatılmıştır.

Sizleri konfor ve ayrıcalıklı bir ortamda ağırlamak kadar sağlığınız ile de yakından ilgileniyor ve odalarımızın tümünün temizliğinde özel dezenfekte ve hijyen kullanıyoruz.

Sigara içilen ve içilmeyen odalar mevcut olup bütün odalarımızda güvenlik kasası, pres ütü, küvetli banyo, 6 dil 45 kanal televizyon yayını, pay TV, mini bar, internet bağlantısı, direk telefon ve klima bulunmaktadır.

Standart Odalar

Superior Odalar

Yiyecek İçecek

Restaurant

110 kişi kapasiteli salonunda yemekli organizasyon ve davetlerinizde, kapasiteli servis anlayışımız ve güler yüzlü personelimiz ile Türk mutfağının eşsiz örneklerinden lezzetler sunuyor.

Lobi Bar

Odalarınızın hazırlanmasını yada misafirlerinizi beklerken keyifli anlar geçirebileceğiniz yüksek standartlarda döşenmiş lobide sizlere yorgunluk kahvenizi ikram ederken odalarınız son bir kez daha gözden geçirilir.

Teras Bar

Sıcak yaz akşamlarında serin alternatifler sunan teras bar cafemizde, sizleri ağırlıyorlar.

Aktiviteler

Fitness Center

Fitness kelime anlamı olarak “Sağlıklı ve formda olmak”tır. Bir çok egzersize dayalı bir spordur.

Diğer bütün sporlardan farklı bir hedef olarak, bütün kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır. Esasen bütün sporlar dallarında fitnessta kullanılan egzersizler yer alır yahut bir spor dalına özel bir egzersiz fitnessta yer alabilir. Çünkü her spor dalında vücutta ağırlıklı kullanılan kas grupları vardır. Bu kas gruplarına kondisyon kazandırılması için yapılan egzersizlerin pek çoğu fitness egzersizleri olarak da kullanılmaktadır.

Her kişiye ve belirlenen amaca göre antrenman programları farklılık arzeder. Fitness sporunda kesin bir antrenman standardından söz edilemez. Yani her yaşın, her hayat tarzının ve vücut tipinin birbirinden farklı olarak; bir uzman tarafından takip edilen çalışma programı olmalıdır. Bu spor belirli kalıp ve hedefleri olmadığından dolayı her yaşta yapılabilir. Örneğin 16 yaşında ya da 55 yaşında bu spora başlayabilirsiniz.

Bu sporun vücut geliştirmeden iki farkı bulunur: Öncelikle gelişmek için değil, sağlık için yapılır. Ayrıca bir fitness antrenmanında kardiyovasküler çalışma (koşmak, pedal çevirmek gibi sizi nefes nefese bırakacak, kalori harcatan ve zindelik sağlayıcı egzersizler) ağırlık çalışması ile birlikte yapılır. Bu nedenle kaslar fazla büyümez, sadece sıkılaşır ve estetik bir görünüm alır.

Toplantı ve Seminer

Her türlü, toplantı, yemekli ve kokteyl organizasyonlarınız için düşünülmüş toplantı salonlarında, tüm teknik ekipmanları ve bu tür organizasyonlara hazır olan profesyonel ekip ile sizlere kusursuz bir hizmet vermekteler.

Moda Toplantı Salonu
Kadıköy Toplantı Salonu

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)