CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Çukurbağ Yarımadası körfezinde, deniz kıyısında yer alan Club Çapa Hotel’in mavi bayraklı özel plajı bulunmaktadır.

Bu küçük ve şık otel 2013 yılında tamamen yenilenmiş olup muhteşem bir manzara ve konforlu konaklama olanağı sunmaktadır.

Konaklama

Club Çapa Hotel’in rahat ve dinlendirici atmosfere sahip konforlu odaları, büyüleyici Akdeniz mimarisinde inşa ve dekore edilmiştir. Tüm odalarda deniz ve havuz manzarasının yanı sıra teras veya balkon bulunmaktadır.

Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda

Tek Kişilik Oda – Doğrudan Deniz Manzaralı

Çift Kişilik Oda – Doğrudan Deniz Manzaralı

İki Kişilik Oda – Doğrudan Deniz Manzaralı

Üç Kişilik Oda – Doğrudan Deniz Manzaralı

Yiyecek İçecek

Konuklar, her biri harika ortamlarda enfes Akdeniz lezzetleri ve ferahlatıcı içecekler servis eden 2 restoran ve 2 bar arasından dilediklerini seçebilirler.

Aktiviteler

Club Çapa, doğal ortamda yorgunluk atmak için ideal bir konumda yer almaktadır. Konuklar muhteşem manzara eşliğinde açık yüzme havuzunda yüzüp yorgunluk atabilir veya özel plaja gidebilirler. Otel, plaja yemek hizmeti sunmaktadır. Konuklar geceleri denizde yüzebilirler.

Yakınlardaki küçük adaları dolaşmak için otelin özel sürat teknesinden yararlanmak mümkündür. Konuklar gece yat gezintilerine çıkabilir veya yakındaki antik, tarihi yerlere düzenlenen turlara katılabilirler.

Club Çapa Hotel çiftler veya gruplar için organizasyonlar düzenlemekte ve dalış, bisiklet veya kano gibi daha hareketli etkinlikler sunmaktadır. Konuklar havaalanı servisi, ücretsiz Wi-Fi internet erişimi ve ücretsiz otoparktan yararlanabilirler.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)