CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Budapeşte
Ücret: 449 €
Rezervasyon Yap

Budapeşte 449 € ‘dan başlayan fiyatlarla…

3 Gece – 4 Gün

TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul – Budapeşte

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile Capavia kontuarı önünde saat 04:30`da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1035 sefer sayılı uçuşu ile 07.25’de Budapeşte ’ ye uçuş. Yerel saat ile 08.25’de Budapeşte Havalimanı’na varışın ardından özel araçlarımız ile otele transfer ve yerleşme. Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza (45,-€) katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

2. Gün Budapeşte

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu için otelimizden hareket. Görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı bulunmaktadır. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler.( 30 € ) Geceleme otelimizde.

3. Gün Budapeşte

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna ( 60 € – Öğle yemekli ) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. Gün Budapeşte – İstanbul

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından uçuş saatine bağlı olarak Havalimanına transfer. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1038 nolu tarifeli seferi ile saat 20:15’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 23:05’de İstanbul’a varış. İstanbul’a hoş geldiniz. Bir başka acente organizasyonunda buluşmak dileğiyle.
Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız. 0242 322 82 85 ( info@capavia.com.tr )

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)