CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Brezilya
Ücret: Fiyat Alınız
Rezervasyon Yap

Brezilya ( Rio De Janerio,Foz Do Iguaçu, Salvador De Bahia)

9 GÜN / 8 GECE

TUR PROGRAMI

1.GÜN: RIO DE JANEIRO

Rio de Janeiro´ya varış. Otele transfer. Serbest gün. Otelde konaklama.

2.GÜN: RIO DE JANEIRO

Kahvaltı. Gerçekleştireceğimiz yarım günlük şehir turunda, ilk olarak 710 m. yükşekliğindeki Corcovado tepesinde, 1145 ton ağırlığa, 38 m. uzunluğa sahip, Rio şehrinin sembolü, Cristo Redentor´a (Isa Heykeli), tipik tramvayla çıkarak, ziyaret edeceğiz. Aynı zamanda Rio´nun en güzel manzaralarını buradan seyretme fırsatını bulacağız. Turun, şehrin içindeki orman olarak adlandırabileceğimiz, Tijuca Ormanına devamı. Barra de Tijuca ve şehrin meşhur plajlarından geçerek otele dönüş. Konaklama.

3.GÜN: RIO DE JANEIRO

Kahvaltı ve konaklama şeklinde serbest gün. Ekstra tur gerçekleştirme imkanı.

4. GÜN: RIO DE JANEIRO / Foz do IGUAÇU

Kahvaltı. Havaalanına transfer. Brezilya tarafında, yarım günlük meşhur şelale turu. Iguaçu şelaleleri, Alvar Nuñez Cabeza de Vaca tarafından keşfedilmişlerdir ve yeryüzünün en güzel doğal gösterilerinden birisidir. Brezilya ve Arjantin sınırında 300.000 hektarlık Milli Park içerisinde yer almaktadırlar. Paraguay sınırı yakınlarında, şelaler Paraná nehrine dökülmektedirler. Bu bölgede, bununla birlikte görülmeye değer, dünyanın en büyük barajlarından biri olan Itaipu bulunmaktadır. Konaklama.

5.GÜN: Foz do IGUAÇU

Kahvaltı ve konaklama şeklinde serbest gün. Şelalelerin Arjantin tarafının ziyareti ya da Itaipu barajının üzerinde helikopterle tur yapma imkanı.

6. GÜN: IGUAÇU / Salvador

Kahvaltı. Havalanına transfer. Salvador´ya varış. Otele transfer. Konaklama.

7. GÜN: Salvador

Kahvaltı. Salvador Güney Amerika kıtasının, UNESCO tarafından İnsanlik Mirası olarak kabul edilmiş, en güzel şehirlerinden birisidir. Brezilya´nin ilk başkenti olan bu şehir, değerli mimari eserlere sahiptir ve Brezilyalıların yaşamı ve kültürel zenginlikleri açısından önemli bir yer tutmaktadır. Düzenlenecek olan yarım günlük şehir turunda, şehrin kurulus yeri olan Porto de Barra, 2 Temmuz Meydanı, Aziz Pedro Kalesi, Aclamação Sarayı, Castro Alves Meydanı (Bahia Karnavalının merkezi), Sé Meydanı, “Altın Kilise olarak tanınan Aziz Francisco Kilisesi, Pelourinho Mahallesi (UNESCO İnsanlik Mirası) ve Carmen Kilisesi ve Müzesi ziyaret edilecektir. “Modelo Çarsısında” kısa bir mola. Konaklama.

8. GÜN: Salvador

Kahvaltı ve konaklama şeklinde serbest gün. Ekstra tur gerçekleştirme imkanı

9. GÜN: Salvador

Kahvaltı. Havaalanına transfer.

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)