CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Benelux & Paris
Ücret: 499 €
Rezervasyon Yap

Benelux & Paris 499 € ‘dan başlayan fiyatlarla

4 Gece – 6 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL – LÜKSEMBURG – PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali’nde saat 07:00’de Capavia Kontuarında buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1353 seferi ile saat 09:20’de Lüksemburg’a hareket. yerel saat ile 11:40’da Lüksemburg’a varış ve devamında havalimanında bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Lüksemburg şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Dük Sarayı, Adalet Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun devamında Paris’e hareket (360 km). Paris’e varışımıza istinaden otele yerleşme ve geceleme otelimizde.

2.GÜN PARİS (PARİS KOMBİNE – PARIS BY NIGHT – LIDO SHOW)

Sabah kahvaltının ardından panoramik Paris şehir turu. Tur esnasında; Eifell Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eifell Kulesi, Notre Dame, Benlux Duty Free, Lüksemburg Bahçeleri, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu’na katılabilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafında ekstra olarak akşam düzenlenecek Paris By Night Turu’na ve/veya Lido Show Turu’nakatılabilirler.Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

3.GÜN PARİS – (BRUGGE VE TEKNE TURU) – BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e hareket (290 km). Yol üstünde tüm grubun katılımı ile ekstra Brugge Ortaçağ Kenti ve Tekne Turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini de gördükten sonra yarım saat sürecek tekne turumuzda Brugge şehrinin enfes manzarasını tekneden izleme fırsatı bulunacaktır. Turumuzun ardından Brüksel’e devam ve varışımıza istinaden panoramik Brüksel şehir turu başlıyor. Turumuz esnasında; Atomium Binası, Expo, Çin ve Japon Evleri, Kraliyet Sarayı, Adalaet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli görülecek yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel’in leziz çikolatalarından alma imkanını buluyoruz. Tur bitiminde otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BRÜKSEL – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket (210 km). Varışımıza istinaden yapılacak şehir turumuzda, Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Cafe ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve odalar yerleşme. Geceleme otelimizde.

5/6.GÜN AMSTERDAM -(MARKEN – VOLENDAM & GRAND HOLLAND TURU) – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra en geç saat 10:00’a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken-Volendam Turu ve/ veya Grand Holland Turu’na yada her iki tura birlikte tam gün olarak katılabilirler. Tur sonrası rehberimiz tarafından belirtilen saatte Amsterdam Havalimanı’na hareket. Havalimanında bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1956 tarifeli seferi ile saat 23:55’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 04:20’de İstanbul’a varış.Turumuzun sonu.

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)