CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Barselona
Ücret: 499 €
Rezervasyon Yap

Barcelona 499 € ‘dan başlayan fiyatlarla…

3 Gece – 4 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL – BARCELONA (FLAMENKO)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Capavia kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08:30’da buluşma.Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 469 tarifeli seferi ile saat 10:30’da Barcelona’ya uçuş.Lokal saat ile 13:20 de Barcelona’ya varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Bu turumuzda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Flamenco Gecesi”içkili, müzikli İspanyol gecesi. Geceleme otelinizde.

2.GÜN BARCELONA (GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turu.Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BARCELONA (ANDORRA)

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. İsteyenler ile tam günlük ekstra “Andorra” turu. Gümrüksüz alışveriş ülkesi olarak bilinen ayrıca doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa’nın en küçük devletlerinden birinde güzel bir gün geçirme imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BARCELONA –İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00’da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin bildirdiği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 470 tarifeli seferi ile saat 14:00’da Istanbul’a hareket. Saat 18:30’de Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.Istanbul’a Hoşgeldiniz !

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)