CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Tarihi Yarım Ada’da yer alan 2013 yılında tamamen yenilenen ASPEN HOTEL İSTANBUL

Kapalı Çarşı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı’na tramway ile 10 dakika mesafesinde olan otel, Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Nişantaşı, Osmanbey ve Şişli’ye 5 km. , Uluslararası Atatürk Havaalanı ve CNR Fuar Merkezi’ne ise sadece 10 km. uzaklıktadır.

Konaklama

Misafirlerine kaliteli bir konaklama deneyimi yaşatmak için tüm odalarda ücretsiz internet kişiye özel telefon, LCD TV, mini bar, saç kurutma makinesi, su ısıtıcı ve özel kasa gibi konfor için gerekli bütün araçlar bulunmaktadır. Talebe bağlı olarak deniz manzaralı,cadde manzaralı, sigara içilmeyen oda, pamuklu yastık, makyaj ve kulak pamuğu gibi kişisel bakım malzemeleri, ütü ve ütü masası temin edilmektedir.

Aile Odası 

Üç Kişilik Oda

İki Kişilik Oda

Tek Kişilik Oda

Yiyecek İçecek

Otelin en üst katinda bulunan Marmara Denizi manzarali teras restaurantında zengin açik büfe kahvalti ve aksam yemekleriyle kaliteli hizmet ve servis vermektedir.

Aktiviteler

Şok Duş

ASPEN HOTEL İSTANBUL bünyesinde Türk hamamı, sauna ve şok duş bulunmaktadır.

Sauna

Sauna misafirlere yeniden doğmuş gibi hissettirmek için hizmet vermektedir.

Hamam

ASPEN HOTEL İSTANBUL bünyesinde Türk hamamı, sauna ve şok duş bulunmaktadır. Yüzlerce yıllık bir rahatlama ve arınma geleneğinin devamı olan Türk Hamamı, kan dolaşımı hızlandırıp toksinlerin atılmasını sağlayan sauna misafirlere yeniden doğmuş gibi hissettirmek için hizmet vermektedir.

Piano Bar

. Tamamen modern döşenmiş Piano Bar Cafede günün her saatinde zengin kahve seçenekleri, alkollü alkolsüz içekcekleri, lezzetli tatlilari, lobi katinda piyano enstürümanı esliginde misafirlerini agirlamaktadir.

Masaj

Masaj, hem yapıldığı bölgedeki kan dolaşımını düzenlemesi hem de lenf sistemini çalıştırmasıyla, varolan sağlık sorunlarının giderilmesine ve olası sorunların engellenmesine yardımcı olan bir terapi tekniğidir.

Havuz

PEN HOTEL İSTANBUL bünyesinde bulunan kapalı yüzme havuzu, sportif ve sağlıklı bir yaşam isteyen misafirlerinizi, özellikle sonbahar ve kış aylarında yüzmenin keyfine çağırmaktadır.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)