CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Kaş Merkezinde Küçükçakıl mevkiinde yer alan otelimiz üç yıldız standardında olup yarım pansiyon hizmet vermektedir. Denize sıfır konumu ile Kaş’ın en güzel yerindedir ve yürüyerek Kaş’ın merkezine beş dakika uzaklıktadır.  

Konaklama

Deniz Manzaralı Oda

Otelin ön tarafında yer alan ve en fazla iki kişinin kalabildiği, içerisinde duş,w.c, geniş ekran SMART TV, splitklima,telefon,minibar,kiralık kasa,fön ve balkonu bulunan tam deniz manzaralı oda tipidir. Tek büyük yataklı veya iki adet tek kişilik yataklı olarak düzenlenmiştir.
* Wi-fi internet (ücretsiz)

Standart Oda

Standart Odalar denizi yandan gören ve iki kişinin kalabileceği odalardır. Odalarda duş,tuvalet,fön,minibar, geniş ekranSMART T.V.,kiralık kasa ve balkon bulunur. Tek büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olarak düzenlenmiştir.
* Wi-fi internet (ücretsiz)

Aile Odası

Çocuklu ailelerin konaklaması için düzenlenmiştir. İç içe iki odadan ibarettir. Odada duş,tuvalet,fön,kiralık kasa, minibar dolabı, geniş ekran SMART T.V ve balkon mevcuttur. Aile Odaları yandan deniz manzaralı olup, sanal gezinti bölümünden görüntüler takip edilebilmektedir.
* Wi-fi internet (ücretsiz)

Yiyecek İçecek

POLO BAR
Küçükçakıl ve Kaş Limanına hakim bir ortamda içkinizi yudumlarken Kaş’ın eşsiz manzarası sizi bekliyor. Yirmidört saat kesintisiz hizmet verilen barda öğle saatlerinde snack yiyecek servisi yapılmaktadır.
Havuzun etrafında mevcut bulunan şezlonglarda bir taraftan güneşlenirken diğer tarafta soğuk içecek servisinden faydalanabilirsiniz.

LOCANTA
Kahvaltıların ve akşam yemeklerinin servis edildiği LOCANTA sabah 08:00/10:00 arası akşam ise 19:00/22:00 arası hizmet vermektedir.Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilmektedir.
Kaş Limanına hakim ve Meis adasının körfeze bakan muhteşem manzarası ile LOCANTA en güzel lezzetleri bulabileceğiniz bir mekan.

Aktiviteler

Yüzme havuzunun kenarında ücretsiz Wi-Fi erişiminden, şezlonglardan ve şemsiyelerden yararlanabilirsiniz. Otelin güneşlenme terası, Akdeniz’in masmavi sularının ve yat limanının manzarasına sahiptir.

Aqua Princess’in 24 saat hizmet veren resepsiyon personeli, konukların araba kiralamalarına yardımcı olur ve otele 20 km mesafede yer alan Kekova’ya düzenlenen turlar hakkında bilgi ve öneriler sunar. Kekova’da, batık kent kalıntıları bulunmaktadır.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)