CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Konum: Amsterdam
Ücret: 449 €
Rezervasyon Yap

Amsterdam 449 € ‘dan başlayan fiyatlarla

TUR PROGRAMI

3 Gece – 4 Gün

1.GÜN ISTANBUL- AMSTERDAM

Sabiha Gökçen HavalImanı Dış Hatlar gIdIş termInalI CapavIa kontuarı önünde saat 10:00’da buluşma. Bagaj, bIlet ve bInIş IşlemlerInIn ardından Türk Hava Yolları’nın TK1961 tarIfelI seferI Ile saat 12:05’de Amsterdam’a hareket. Saat 14:40’da varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüz Amsterdam’a panoramIk Amsterdam şehIr turu. Tur esnasında; Dam Meydanı, KralIyet Sarayı, ÇIçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bItImInde otelImIze transfer. Geceleme otelImIzde.

2.GÜN AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM TURU – GRAND HOLLAND TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberInIz tarafından ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük Marken & Volendam Turu’na katılabIlIrler. Tura Ilk olarak Marken adası Ile başlanıyor. Bu şIrIn adanın IçInde yapılacak yürüyüşün ardından lImanda serbest zaman ve sonrasında Volendam kasabasına geçIş. Bu tIpIk hollanda kasabasında çok ucuza hedIyelIk eşyalar alınabIleceğI gIbI, kuzey denIzInIn lezIz denIz ürünlerInI tatma Imkanı da bulunmaktadır. YIne arzu eden konuklarımız rehberImIz tarafındanekstra olarak düzenlenecek Grand Holland Turu’na katılabIlIrler. Den Haag, Rotterdam ve çInIlerI Ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelImIzde.

3.GÜN AMSTERDAM (BRUGGE TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden mIsafIrlerImIz ekstra olarak düzenlenecek Brugge Ortaçağ KentI Turu’na katılabIlIrler. Dantel ve goblenlerI Ile ünlü bu şIrIn ortaçağ kentInIn pazar yerI ve panoramIk olarak Belfry KulesInI ve Brugge ŞehrI’nIn enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelImIzde.

4.GÜN AMSTERDAM – ISTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 10:00’da odaların boşaltılması ve serbest zaman. RehberImIz tarafından belIrtIlecek saatte havalImanına transfer. Bagaj, bIlet ve bInIş IşlemlerInIn ardından Türk Hava Yolları TK1962 tarIfelI seferI Ile saat 15:35’de Istanbul SabIha Gökçen HavalImanı’na uçuş. Rahat ve konforlu bIr uçuşun ardından yerel saat Ile 20:10’da Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyat ve müsaitlik için lütfen bizi arayınız.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)