CAPAVIA.COM.TR

logo_iso logo_iata logo_tursab
Rezervasyon Yap

Hakkında

Simgesel Sultanahmet Camii’ne sadece 500 metre uzaklıktaki bu otel, tarihi Sultanahmet semtinde yer almaktadır. Otel Türk hamamı içeren bir spa merkezi, içerisinde LCD TV ve klima bulunan odalar ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Konaklama

Ambassador Hotel’in tüm odalarında banyo malzemelerinin ve bir saç kurutma makinesinin bulunduğu özel bir banyo mevcuttur. Odalarda minibar ve çalışma masası da vardır.

Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda

Standart Üç Kişilik Oda

Yiyecek İçecek

Panoramik Marmara Denizi ve Sultanahmet Meydanı manzaraları sunan çatı terasındaki Grill Restaurant’ta geleneksel Türk yemekleri servis edilir. Terrace Bar Pub içkilerin keyfini çıkarmak ve sohbet etmek için idealdir.

Aktiviteler

Topkapı Sarayı, Ambassador Hotel’e 800 metre uzaklıktadır. Hareketli Taksim semtine kolay ulaşım imkanı sağlayan Sultanahmet Tramvay İstasyonu 50 metre mesafededir. Atatürk Havaalanı 15 km uzaklıkta yer almaktadır.

SPA & Wellness

Spa merkezinde sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi konukların hizmetindedir. Hotel Ambassador’da masaj uygulamaları da sağlanmaktadır. Otelde ayrıca bir tur masası da yer mevcuttur.

Sosyal Medya
info@capavia.com.tr
+90 533 200 19 64 (7/24)